W jazzowym klimacie warszawskiego klubu "Szósta Po Południu" rozlosowaliśmy drabinki turniejowe mężczyzn i kobiet. Do turnieju finałowego awansowali zawodnicy, którzy osiągnęli najwyższe lokaty w trwającym od marca sezonie zasadniczym. Warunkiem udziału w Masters było rozegranie co najmniej 8 meczów w sezonie. Finał odbędzie się 14 czerwca na kortach Solca.

I RUNDA MĘŻCZYZN: Borowski(1)/Ciemiński, Dzięgielewski/Skoworodko, Kumosa/Szczepańczyk, Chudoliński(6)/Ślusarek, Stebnicki(5)/Jeżak, Kondej/Bielowicki, Carbol/Kunicki, Wierciński(4)/Krawczyk, Trojanowski/Chełmecki(3), Frydrychowicz/Smorszczewski, Drągowski/Szary, Chyliński/Wilecki(8), Lew-Kiedrowski(7)/Ziąbski, Kulikowski/Wójcik, Borkowski/Jaszczura, Karwasiński/Świątek(2). Zwycięzcy grają dalej, przegrani odpadają i wracają na łono rodziny.

I RUNDA KOBIET: Ziąbska(1)/Mroziewicz, Różańska/Gawąd-Stebnicka, Frydrychowicz/Komosińska, Tomaszewska/Kosmala(3), Wiercińska-Krużewska(4)/Sikora, Wilecka/Wielec, Obcowska/Czyżyk-Piątkowska, Hein(2)/Kryca.

Zmagania najlepszych 32 panów i 16 pań można śledzić tutaj: http://bit.ly/1jGLeZO

Trzymajcie kciuki za grających w Masters!