FINAŁ: Sobota na Solcu była najjaśniejszym wydarzeniem w historii WRG. Pełne trybuny, starzy, młodzi, dzieci, rodzice, przyjaciele. Sędziowie Ania i Paweł zadbali o wszystkie profesjonalne detale, z mierzeniem wysokości siatki włącznie. Rozgrywane równolegle finały pań i panów trzykrotnie były przerywane przez deszcz. Decydujące gemy zawodnicy stoczyli już pod halą. 

MISTRZYNI: Aleksandra Kosmala! Ola wygrała finał z Agnieszką Hein 6-4, 6-4 i jako pierwsza kobieta ma dwa tytuły mistrzowskie. Z kolei Agnieszka ma jeden tytuł, ale za to grała w pięciu finałach WRG. Zatem, która z pań jest bardziej utytułowana? Nieważne. Obu paniom należy się szacunek za to, że zagrały fajny mecz, przed liczną publicznością, w serdecznej atmosferze. Rozgrywki kobiece, a zwłaszcza Masters, były ozdobą WRG5. 

MISTRZ: Tomek Wilecki. Nie Wojtek Borowski. Tomek Wilecki. Przed meczem przyjmowaliśmy zakłady, czy Tomek ugra więcej niż 6 gemów... Przypomnijmy, Wojtek przystępując do finału miał bilans 160-22 w gemach. W finale Tomek wyszarpał Wojtkowi 18 gemów i po meczu dramatycznym jak kolacja u Sowy wygrał 6-2, 6-7, 6-4! To był fenomenalny, ponad trzygodzinny bój godny tak znakomitej publiczności. No i ten spokój zawodników… bez k, ch/h, p etc. Brawo! 

GRACZ SEZONU: Wojtek Borowski. Nie dlatego, że wygrywał, chociaż również za to. Wojtek wniósł nową jakość w wymiarze sportowym, to oczywiste. Ci, którzy z nim grali, nawet jeśli po 40 minutach odjeżdżali rowerem, mówili, że fantastycznie spędzili czas, poznali przemiłego człowieka i podciągnęli się w tenisie. Wojtek nikomu nie dał odczuć tego, że wygrałby z nim nawet grając… prawą ręką. Przy tym wszystkim Wojtek i Ania Borowscy nie opuścili ani jednej imprezy.

TRAMPKI: Mistrzowie, oprócz pucharów, otrzymali okolicznościowe trampki Converse pomalowane na kolory WRG. Takie sztuki wykonuje Darek Korzun, nasz kolega z pierwszej edycji WRG, właściciel serwisu www.kolorowetrampki.pl. Gdyby ktoś chciał zamówić sobie wrg-conversy, vansy czy inne drogie buty z gumy to proszę o kontakt. 

WYRÓŻNIENIA: W głosowaniu wyłoniliście najlepszych z najlepszych WRG. Poniżej lista laureatów.

Najlepszy debiut kobiet: Alicja Kryca

Najlepszy debiut męski: Tomasz Kapliński

Miss stylówki: Magda Wielec. Tytuł obroniony!

Najmilsza partnerka WRG5: Emalka Ziąbska

Najmilszy partner WRG5: Grzegorz Kondej

Największy postęp wśród kobiet: Emalka Ziąbska, Zosia Frydrychowicz, Aneta Czyżyk-Piątkowska

Największy postęp wśród mężczyzn: Grzegorz Bielowicki, Cyprian Ziąbski, Marcin Pęszko

Z kim chcesz wygrać w WRG6: Zofia Frydrychowicz & Agnieszka Hein (ex aequo), Krzysztof Frydrychowicz

Gwiazda WRG Facebooka: Emalka Ziąbska. Tytuł obroniony!

PODZIĘKOWANIA: Zosia (za nieustające wsparcie i najlepsze pomysły), Emalka (za pomoc, pomoc, pomoc, bez grymasu), Maryna i Agnieszka Hein (za świetne dyplomy, świetne komentarze na nich, organizację rzeczy, o których nie powinienem wiedzieć), Malina (za wsparcie przy stronieWRG) i wszystkim, którzy deklarują pomoc, robią małe niepozorne niezbędne rzeczy, animują, bawią innych i sprawiają, że innym się chce.